Wesprzyj nas
Wspieraj 357

Twoje Radio. Twoje podcasty.

Tego nie będzie na antenie!

Single z Żoliborza

Single z Żoliborza

Marek Niedźwiecki
i Piotr Stelmach
Jacy Jesteśmy

Jacy jesteśmy

Michał Olszański
 
Ewolucjoniści

Ewolucjoniści

Iza Woźniak
 
Pat Sumuje

Pat sumuje

Patrycjusz Wyżga
 
Jak oni to robią

Jak oni to robią

Justyna Godz
 
Mydlmy się

Mydlmy się

Iza Woźniak
 

Przedstawiamy 15 nowych podcastów specjalnie dla użytkowników Twoje 357. Dostępne tam i tylko tam. Zawsze pod ręką. Gdy masz chwilę i chcesz dobrze ją wykorzystać - zaglądaj do Twoje 357 na stronie lub w apce. My zadbamy o resztę ;)

Zostań Patronem Radia 357
Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach
 

Single z Żoliborza

O takim wspólnym spotkaniu przed mikrofonem rozmawialiśmy już od jakiegoś czasu, ale tylko... w żartach i dużym dystansem. Ten dystans się za bardzo nie zmniejszył, ale postanowiliśmy podjąć wyzwanie. Oto podcast singli o... singlach, czyli przebojach dla nas najważniejszych. Opowiadamy o piosenkach, przypominamy radiowe historie z nimi i z nami związane, staramy się więcej grać niż gadać. Godzina z wąsem powinna Państwu dobrze towarzyszyć. Zapraszamy. Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach.

Michał Olszański
 

Jacy jesteśmy

Niecodzienne spotkania z dziennikarzami Radia 357. Tym razem nie są autorami, lecz bohaterami audycji. W rozmowach z Michałem Olszańskim opowiedzą o sobie więcej, niż kiedykolwiek dotąd. Proszę przygotować się na wiele niezwykłych historii, opowiedzianych przez równie niezwykłych ludzi…

Iza Woźniak
 

Ewolucjoniści

czyli jak zostać człowiekiem. Dlaczego to człowiek tysiące lat temu odniósł ewolucyjny sukces? Co sprawiło, że staliśmy się ludźmi i w czym pobiliśmy na głowę rywali? Co było tym kamieniem milowym? Na te pytania będą próbowali odpowiedzieć antropolodzy, archeolodzy, genetycy, paleontolodzy, archeolodzy, badacze języka i kultury. A czasem specjaliści z zupełnie odległych dziedzin. Pasjonująca wyprawa w czasie w poszukiwaniu odpowiedzi kim jesteśmy i z skąd pochodzimy.

Patrycjusz Wyżga
 

Pat sumuje

Fachowe podsumowanie najważniejszych gospodarczych wydarzeń minionych dni. Z ekspertami i komentatorami przedzieramy się przez gąszcz gospodarczych doniesień - szukając tych kluczowych dla naszej kieszeni. Patrycjusz Wyżga zadaje podstawowe pytanie: nasze portfele zyskały, czy straciły - jesteśmy na plusie, czy na minusie? I co z tego wszystkiego wynika?

Justyna Godz
 

Jak oni to robią

Podgląda, podsłuchuje, a potem Państwu relacjonuje. Justyna Godz sprawdza, co dzieje się kiedy radiowe mikrofony są wyłączone. A przy okazji zadaje kilka pytań przekazanych przez naszych Patronów. Mini-słuchowisko, w którym dźwięki i radiowe odgłosy są nie mniej istotne, niż to co mówią bohaterowie. Świetna okazja, by poczuć klimat naszej pracy, poznać naszą ekipę i dowiedzieć się co to my za jedni ;).

Iza Woźniak
 

Mydlmy się

czyli historia naturalna. Najpierw był brud… Trudno powiedzieć, kiedy zaczął przeszkadzać ludziom, ale w końcu ktoś wynalazł mydło i w końcu trafiło ono pod strzechy. Jednak przez wieki ludzie zastanawiali się - myć się czy wietrzyć? Czy, kiedy i jak dbaliśmy o higienę? I o tym będzie ten podcast. A także o tym, jak wytwarza się kosmetyki, z czego są zrobione i czy trzeba posiadać tajemną wiedzą alchemika, żeby zrobić sobie samemu krem.

Sprawdź też:

Czym są podcasty w Radiu 357?

To zdecydowanie coś więcej niż “archiwum audycji”. Dzięki podcastom możemy przygotowywać materiał bez ograniczeń typowych dla radiowej ramówki. Z czasem antena ma być tylko oknem na mnogość treści, które prezentujemy w podcastach. Radio 357 staje się wspólną przestrzenią słuchania bez względu na czas lub formę emisji. Nie mamy wątpliwości, że z czasem to właśnie podcasty będą tym pierwszym wyborem dla Słuchaczy. Szczególnie, że dostęp do nich w aplikacji mobilnej w praktyce jest właściwie taki sam jak do radia na żywo. Wystarczy być Patronem z dowolną kwotą wsparcia. Taki nasz konkretny rewanż za Państwa wsparcie. Bogactwo propozycji, różnorodność, a wszystko na najwyższym poziomie warsztatowym. To jeden z naszych wyróżników. Radio, które Państwo otrzymują ma być pod tym względem wyjątkowe.

Chcemy, żeby mieli Państwo tylko jedno zmartwienie - kiedy tego wszystkiego słuchać ;)

Zostań Patronem

Wcześniej trzeba dołączyć do naszej wesołej paczki Patronów. A jest ich już dobrze ponad 30 tysięcy :) To niewielki wydatek, a dzięki temu możemy odpuścić sobie reklamy. I robić dla Was dużo dobrych treści. Sprawa jest prosta - szczegóły znajdziecie tutaj:

wspieram.Radio357.pl
Zostań Patronem Radia 357

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności i Polityce cookies.